| Registration number | 202ARH |
| Color code | Black |
| Drivetrain | Front wheel |
| Fuel | Petrol |
| Transmission | Automatic |
| Engine power | 121 kW |
| Engine type | ARJ;APS |
| Bodytype | Sedan |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Base curb weight | 1575 kg |
| Gross weight | 2080 kg |
| Payload | 505 kg |
| Registered in | Eesti |