| Registration number | 332DBD |
| Color code | Light grey |
| Drivetrain | Front wheel |
| Fuel | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Engine power | 77 kW |
| Engine type | CAY |
| Bodytype | Touring |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Base curb weight | 1395 kg |
| Gross weight | 1995 kg |
| Payload | 600 kg |
| Registered in | Eesti |