| Registration number | 351KDY |
| Color code | Black |
| Drivetrain | Front wheel |
| Fuel | Petrol |
| Transmission | Automatic |
| Engine power | 129 kW |
| Engine type | M20A |
| Bodytype | Touring |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Base curb weight | 1599 kg |
| Gross weight | 2065 kg |
| Payload | 466 kg |
| Registered in | Eesti |