| Registration number | 662DKM |
| Color code | Black |
| Drivetrain | Front wheel |
| Fuel | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Engine power | 82 kW |
| Engine type | 9H05 |
| Bodytype | Hatchback |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Base curb weight | 1393 kg |
| Gross weight | 1860 kg |
| Payload | 467 kg |
| Registered in | Eesti |