| Registration number | 467BFL |
| Color code | Silver |
| Drivetrain | Front wheel |
| Fuel | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Engine power | 74 kW |
| Engine type | undefined |
| Bodytype | Touring |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Base curb weight | 0 kg |
| Gross weight | 0 kg |
| Payload | 0 kg |
| Registered in | undefined |