| Registration number | 341BPK |
| Color code | Black |
| Drivetrain | Front wheel |
| Fuel | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Engine power | 140 kW |
| Engine type | CANA |
| Bodytype | Sedan |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Base curb weight | 1735 kg |
| Gross weight | 2240 kg |
| Payload | 505 kg |
| Registered in | Eesti |