| Registration number | 502AYT |
| Color code | Black |
| Drivetrain | Front wheel |
| Fuel | Petrol |
| Transmission | Manual |
| Engine power | 95 kW |
| Engine type | 1ZZ-FE |
| Bodytype | Touring |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Base curb weight | 1415 kg |
| Gross weight | 1820 kg |
| Payload | 405 kg |
| Registered in | Eesti |