| Registration number | 961TFJ |
| Color code | White |
| Drivetrain | Front wheel |
| Fuel | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Engine power | 47 kW |
| Engine type | Diisel |
| Bodytype | Van regular |
| Seats | 2 |
| Doors | 3 |
| Base curb weight | 1180 kg |
| Gross weight | 1730 kg |
| Payload | 550 kg |
| Registered in | Eesti |